Bugün Türkiye’de 60 milyar TL hacmine ulaşan yeme içme sektöründe SGL Grup olarak Subway markası ile büyümeye devam ediyoruz.

Şehirleşme, genç nüfus ve çalışan kadın sayısının artması ile son yıllarda Türkiye’de dışarıda yemek yeme oranında ciddi artışlar gözlemleniyor. Subway zincirlerimiz ile merkezi lokasyonlarda önemli büyüme kaydeden şirketimiz, önümüzdeki dönemde nokta sayısını arttırmayı hedefliyor.

1965 yılında Amerika’da faaliyetlerine başlayan Subway, ilk restoranını Bridgeport, Connecticut’ta açar. Bugün dünyanın birçok ülkesinde 44.600 den fazla restoranı ile dünyanın en büyük sandviç zinciridir.

Subway ile güvenilir gıda politikasında benzer kaygıları taşıyarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Birbirinden çeşitli sandviç çeşitleri ile hızlı yaşamı yakalıyoruz.

Kendinize özel lezzet oluşturabilirsiniz.

Subway restoranlarımızda güler yüzlü ekibimiz ile sandviçinizi istediğiniz şekilde hazırlatabilirsiniz. Menü tercihlerimizden 2 milyon sandviç çeşidi hazırlama imkânına sahip olabileceksiniz.

Gıda güvenliği ve Diyet

Dünyanın en kaliteli üreticileri ile iş birliği yapan Subway, kaliteden asla ödün vermiyor.

Birinci sınıf ürün kalitesi vizyonu ile hizmet verdiğimiz restoranlarımız, tüm gıda testlerinden geçmiş yiyecekler ile doludur. Aynı zamanda milyonlarca alternatif arasında elbette sağlıklı diyet seçeneklerini de kendiniz için oluşturabilirsiniz.
Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL