Teknofarm markamız ile topraklarımız gençleşiyor.

Kimyasallardan üretim verimi düşmüş toprakları gençleştirip, tarım ürünlerindeki verimliliği arttırarak kimyasal kalıntıları yok ediyoruz. Hiç bir kimyasal girdi olmadan üretilen gübrelerimiz ile verimli ve sağlıklı ürün alımları kolaylaşıyor, daha sağlıklı bir gelecek için bugünden tohumlar ekiyoruz.
Organik gübre ve tarım ile toprağın canlılığı korunmakta, yediğimiz yiyeceklerden zehir uzak tutulmaktadır. Organik gübre kullanarak biyolojik çeşitlilikte korunmakta, böylece kanser riski de azaltılmaktadır.

Tüm maliyetleri de azaltıyoruz.

Toprakta organik maddenin artması ile birlikte, toprağın su kapasitesi artmaktadır. Bu sayede bitkiler daha düşük su miktarı ile daha kaliteli olarak yetiştirilebilmektedir. Bu da sulama maliyetlerini düşürerek her alanda fayda odaklı olmamıza imkân sağlamaktadır.

Daha sağlıklı bitkiler tüketebiliriz.

Tarımda azotlu gübre kullanımındaki artış, diyette alınan nitrit ve nitrat miktarlarındaki artışa sebep olmuştur. Bu maddelerin gıdalarda yüksek oranda bulunması kanser riskinin artmasına neden olmaktadır.
Organik gübre dışındaki tüm suni gübreler, insan sağlığına olumsuz etkisi nedeni ile birçok Avrupa ülkesinde yasaklanmıştır.

Bitkinin iyi gelişebilmesi için;

Havadan ışık, karbon, oksijen, topraktan da su ve diğer tüm elementleri uygun zaman ve ortamda alınması gerekir. Toprağın fiziksel ve kimyasal yapısının iyi olması topraktaki biyolojik ortama bağlıdır. Bu da topraktaki mikroorganizma ve canlılar ile olur. Organik gübre bu ortam için doğru koşulları oluşturarak en iyi bitki üretimini sağlar.

Teknofarm ile fark yaratıyoruz.

Doğru ve sağlıklı bitki üretimi ile geleceğe yatırım yapıyoruz.

Faydalarımızı kısaca özetlememiz gerekirse;

Daha az kanser riski
02.Daha az kanser riski
Uzatılmış bitki ömrü
03.Uzatılmış bitki ömrü
Daha dirençli metabolizma
04.Daha dirençli metabolizma
Besin değerlerinin yükselmesi.
05.Besin değerlerinin yükselmesi.
Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL