SGL Grup şirketlerinin karakterinde güven ve sürekli değişim yatar.

Geçmişinden aldığı güç ile tüm paydaşlarında güven olgusunu işleyen SGL, yeni nesil yönetim ekibi ile değişimi kucaklıyor.

Güncel kalmak, tüm yeni iletişim mecralarında etkili olmak, girişimcilik ekosistemine dâhil olmak, köklerinden gelen güven odaklı ticari anlayıştan vazgeçmemek tüm SGL grup şirketleri için vazgeçilmezdir.

Günümüz şirketlerinin vizyonu ve misyonu zaman içerisinde değişebilir ama DNA’sı ile kolay değişmiyor. “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” felsefesi ile örülen yönetim biçimi ile tüm markalarımız hizmetlerini sürdürmektedir.

Gelecekte Köklerine Bağlı Kalarak Değişimi Kucaklamak Önemli

Yenilik, inovatif yaklaşımlar ve dünyayı yakından takip eden ikinci kuşak yönetim, birçok farklı alana yönelerek SGL Grup DNA’sının kalbine çok önemli bir değeri yerleştiriyor. ‘’Sürekli Değişim’’

30 yıldır kazanmış olduğu güven artık global dünya piyasası şartlarında değişimi de esas kılarak yeni nesil iş alanlarına yatırım yapmayı çok önemli hale getirmiştir. Bu doğrultuda her sektörde bu bilince sahip olarak ilerliyoruz.

Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL