SGL Grup’ta geçmişten gelen kazanımların her biri, şirket kültürünün bir parçasını oluşturur. Esas olarak şirket kültürünü; ortamda herhangi bir yönetici olmasa da alınacak olan kararlara yön veren bilgi birikimi olarak ifade edebiliriz. Bu noktada karar alabilen, inisiyatif kullanmasını bilen ekipler ile bulunduğumuz sektörlerde hizmetler veriyoruz.

Başarının ve geleceğin arkasında duran ve itme gücü sağlayan en önemli güç: İnovasyondur. SGL Grup, inovasyonu rakipleri karşısında beklenmedik hareketler yaparak öne geçmek için kullandığı bilinç olarak tanımlar.

Grup bünyesinde belirli aralıklar ile düzenlenen inovasyon günleri, tüm ekiplerin bir araya gelerek kurum kültürünü arttırdıkları bir etkinliktir.

İnovasyon Merkezinde 4 ana başlıkta tüm şirketler bilgilendirilir. Kolektif çalışma ortamında tüm çalışanlarımız dinlenir, yönetim tarafından anlaşılır, başarıları paylaşılır, ait olma bilinci yüklenir, önemsenme ihtiyacı karşılanır ve tüm ekibin potansiyeli maksimumda keşfedilir.

SWOT ANALİZLERİ
GÜNCEL EKİP BİLİNCİ
TREND RAPORLARI
KALİTELİ ZAMAN YÖNETİMİ

Şirketlerin bir araya gelerek gerçekleştirdiği bu inovasyon günleri, kurum kültürünün yükselmesindeki ilk ve en önemli basamaktır. Bu sürece katkıda bulunan çalışanlarımıza ödüller verilerek teşvik edilmesi oldukça gerekli ve önemlidir. Bunun yanında çalışanların sunduğu yenilikçi çözümlerin şirketler içinde aktif olarak kullanılması ise tüm SGL Grup markaları için ayrı bir motivasyon kaynağı olmaktadır.

Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL