Yarının konumlandırmasına bugünden hazırlık yaparak geleceğe güvenle bakmak

Ekonomik trendler doğrultusunda pozisyon alan SGL Grup, içinden geçmekte olduğumuz acımasız rekabet ve baş döndürücü değişim ortamında geleceğe umutla bakıyor.

Bugün geldiğimiz noktada eski usul yönetim modelinin artık ‘’çalışmadığını’’ gösteren birçok kanıt var. Son 20 yıldır birçok şirket yeniden yapılandırmadan geçti. Bunların pek azı başarılı oldu. Biz bünyemizdeki değişime fırsat veren anlayış ile ‘Yönetim Rönesans’ı’ gerçekleştirdik. Bugün kurguladığımız gelecek, teknoloji odaklı olmasının yanı sıra patron zihniyetini de ortadan kaldıran bir yapıya dayalı tasarlanıyor. Üst yönetim ile çalışanlar arasındaki diyalogların arkadaş ve iş partneri gibi çalışmaları sağlanarak, kurum içi mutluluk oranları giderek artıyor.

Şeffaf Yönetim, Özgürlükçü Yaklaşım

Demokrasi sadece ülke kavramı için değil aynı zamanda şirket kavramı içinde olması gerek bir anlayıştır. Bunun için tüm gerekli adımları atan SGL Grup yönetim ekibi, yarının şeffaf ve çalışan mutluluğu yüksek olan şirketlerden birisi olmayı hedeflemektedir.

Bugünün yapılarında sadece tepe yöneticiler karar alıyor. Gelecekte SGL olarak dinleyen şirketlerin başarılı olacağına inanıyoruz. Özellikle bilgi ağırlıktı ekipler kurarak yaratıcı bakış açısı çerçevesinde kararları şirketlerimize entegre etmeyi hedefliyoruz.

Köklü Geçmiş
saat
Değerler
deger2
Inovasyon
inavasyon
esnek
Esneklik
tutku
Tutku
zincir
Özgürlük

FAYDA MODELAi??
REKABET MODELAi??
EKAi??P YAPISI
Gelir Modeli
Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL