30 Yıldır Sevgi ile Çalışan Bir Marka.

5 ana sektörde hizmet veren şirketler grubu SGL Grup’un temelleri 1986 yılında atıldı.

Kurucumuz Muhittin Sağlam’ın girişimleri ile kurulan SGL Grup’un ilk ticari faaliyetleri konut sektörü ile 1986 yılında başladı. Sağlam İnşaat olarak birçok projeyi başarıyla tamamlamış, kazandığı deneyim ve birikimlerini modern çalışma metotları ile harmanlayarak bugün tüm paydaşlarının güvenini kazanan bir şirketler grubu haline gelmiştir.

İnşaat sektöründe yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Sağlam İnşaat, bugün yine İstanbul’un çeşitli bölgelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Sağlam Plaza, Sağlam Residence, Sağlam Park Beykent, Metropart Bağcılar, Temu Apartmanı Bahçelievler, Sağlam Kent Beylikdüzü ve Sağlam Park Güneşli gibi değerli projelere imza atan Sağlam İnşaat, markalı konut sektöründe güven ve sağlamlık üzerine fark yaratmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti
Güven Odaklı Müşteri memnuniyeti
Bilgi birikimi
30 Yıldan gelenBilgi birikimi
ile ilişki yönetimi
Sürekli iletişimile ilişki yönetimi
Yönetim anlayışı
Yeni nesilYönetim anlayışı

İkinci jenerasyonun yenilikçi yaklaşımları.

SGL Grup, bünyesindeki şirketlerin her aşamasında yeni nesil yönetim entegre edildi.

 

İlk iş kolu inşaatın yanısıra, startup girişimleri franchise ortaklıkları ve organik tarım gibi trend sektörlere girişimlerini gerçekleştiren sgl grup, agresif büyüme stratejisi ile fark yaratıyor. Köklü şirket yapısını koruyarak, yeni nesil şirket mentalitesini de benimseyen ender şirketlerden birisi olmak için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.

5 ana faaliyet alanı ile hayatın her alanında.

İnşaat, mimarlık, yatırım, yeme/içme franchise ve organik tarım gibi dallarda hizmet veren grup, emin adımlar ile büyüyor.

 

Türk ekonomisine önemli katkıları bulunan bu şirketler her gün genişlemekte, Türkiye’yi dünyaya tanıtmaya devam etmektedir. Sgl Grup’un var olduğu sektörlerde sürdürülebilir büyümeye ve fark yaratmaya odaklanmanın yanında global pazarlarda önündeki fırsatları değerlendirerek yeni girişimlere imza atma amacındadır.

Tüm şirketlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Adres

EGS Business Park Blokları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12/1 B1 Blok No:325 Pk.34149 Yeşilköy /Bakırköy/ İSTANBUL